FKP2O106801G00JSSD
Hua Hua
Tau Wae: FKP2O106801G00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 680PF 5% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: FKP2O106801G00JSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP2O106801G00JSSD
Tau Wae FKP2O106801G00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 680PF 5% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 517242 pcs Pepa Raraunga FKP2O106801G00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.217" W (7.20mm x 5.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1298
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 680pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 680pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT