FKP2J016801J00JSSD
Hua Hua
Tau Wae: FKP2J016801J00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP2J016801J00JSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP2J016801J00JSSD
Tau Wae FKP2J016801J00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 393915 pcs Pepa Raraunga FKP2J016801J00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1283
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 6800pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT