FKP2G002201D00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP2G002201D00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 220PF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP2G002201D00JSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP2G002201D00JSSD
Tau Wae FKP2G002201D00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 220PF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 641401 pcs Pepa Raraunga FKP2G002201D00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1267
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 220pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT