FKP2F001501D00JSC9
WIMAWIMA
FKP2F001501D00JSC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP2F001501D00JSC9
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 150PF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP2F001501D00JSC9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP2F001501D00JSC9
Tau Wae FKP2F001501D00JSC9 Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 150PF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 487880 pcs Pepa Raraunga FKP2F001501D00JSC9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1251
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 150pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT