FKP2C001501D00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP2C001501D00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 150PF 5% 63VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP2C001501D00JSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP2C001501D00JSSD
Tau Wae FKP2C001501D00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 150PF 5% 63VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 665545 pcs Pepa Raraunga FKP2C001501D00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1215
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Film Capacitor 40V 63V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 150pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FKP252
FKP252
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 250V 25A TO-220F
I roto i te taonga: 55641 pcs
Tikiake: FKP252.pdf
RFQ
FKP253
FKP253
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 250V 20A TO-220F