FKP1X004705A00KSSD
WIMAWIMA
FKP1X004705A00KSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP1X004705A00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 470PF 10% 4000VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP1X004705A00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP1X004705A00KSSD
Tau Wae FKP1X004705A00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 470PF 10% 4000VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228890 pcs Pepa Raraunga FKP1X004705A00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 4000V (4kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.197" W (26.50mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1194
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 470pF Film Capacitor 700V 4000V (4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 470pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT