FKP1U002204B00KSSD
WIMAWIMA
FKP1U002204B00KSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP1U002204B00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 220PF 10% 2KVDC RAD
Ngā Rauemi: FKP1U002204B00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP1U002204B00KSSD
Tau Wae FKP1U002204B00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 220PF 10% 2KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 460960 pcs Pepa Raraunga FKP1U002204B00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1175
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 220pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT