FKP1G031506B00KSSD
WIMAWIMA
FKP1G031506B00KSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP1G031506B00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP1G031506B00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP1G031506B00KSSD
Tau Wae FKP1G031506B00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93527 pcs Pepa Raraunga FKP1G031506B00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1072
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT