FKP0C002200B00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP0C002200B00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 220PF 10% 63VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP0C002200B00KSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP0C002200B00KSSD
Tau Wae FKP0C002200B00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 220PF 10% 63VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372119 pcs Pepa Raraunga FKP0C002200B00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.098" W (4.60mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1035
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Film Capacitor 40V 63V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 220pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT