DCP4H161309FD4JSC9
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCP4H161309FD4JSC9
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 130UF 5% 500VDC RAD
Ngā Rauemi: DCP4H161309FD4JSC9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCP4H161309FD4JSC9
Tau Wae DCP4H161309FD4JSC9 Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 130UF 5% 500VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4276 pcs Pepa Raraunga DCP4H161309FD4JSC9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.244" L x 1.378" W (57.00mm x 35.00mm) Raupapa -
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 1928-1001
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.1 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 130µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Te kaha 130µF Nga tono Automotive; DC Link, DC Filtering
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCP4H161309FD4JSSD
DCP4H161309FD4JSSD
Kaihanga: WIMA
Whakaahuatanga: CAP FILM 130UF 5% 500VDC RAD
I roto i te taonga: 4312 pcs
Tikiake: DCP4H161309FD4JSSD.pdf
RFQ
DCP4I052507GD4KSSD
DCP4I052507GD4KSSD
Kaihanga: WIMA
Whakaahuatanga: CAP FILM 25UF 10% 600VDC RAD
I roto i te taonga: 26152 pcs
Tikiake: DCP4I052507GD4KSSD.pdf
RFQ
DCP42
DCP42
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: PWR SUP 0-42V 160W 0-10A