CDR02BX223AMZMAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR02BX223AMZMAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR02BX223AMZMAT
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Vitramon
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805
Ngā Rauemi: CDR02BX223AMZMAT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR02BX223AMZMAT
Tau Wae CDR02BX223AMZMAT Kaihanga Vishay Vitramon
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 219789 pcs Pepa Raraunga CDR02BX223AMZMAT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC M (1%) Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.022µF Te matotoru (Max) BX
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR02 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1805 (4512 Metric) Ētahi Ingoa CDR02BX223AMZMAT-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga CDR02BX223AMZMAT
Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805