CDR01BX331BKZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR01BX331BKZPAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR01BX331BKZPAT
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Vitramon
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V 10% BX 0805
Ngā Rauemi: CDR01BX331BKZPAT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR01BX331BKZPAT
Tau Wae CDR01BX331BKZPAT Kaihanga Vishay Vitramon
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V 10% BX 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 208698 pcs Pepa Raraunga CDR01BX331BKZPAT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC P (0.1%) Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 330pF Te matotoru (Max) BX
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR01 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa CDR01BX331BKZPAT-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga CDR01BX331BKZPAT Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - Whakaahua nui 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V 10% BX 0805