VLMS3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMS3100-GS08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLMS3100-GS08
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Ngā Rauemi: VLMS3100-GS08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLMS3100-GS08
Tau Wae VLMS3100-GS08 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 754457 pcs Pepa Raraunga VLMS3100-GS08.pdf
Waimotu - Tae 640nm Waimurere - Mana 630nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-PLCC Rahi / Rahi 3.00mm L x 2.80mm W
Raupapa VLM.3 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa 751-1472-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Whakatauranga a Millicandela 7.1mcd Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 2.40mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 1.85mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 630nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, J-Lead Tono - Whakamātau 10mA