TSMF1000
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TSMF1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSMF1000
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua EMITTER IR 890NM 100MA SMD
Ngā Rauemi: TSMF1000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSMF1000
Tau Wae TSMF1000 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga EMITTER IR 890NM 100MA SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214068 pcs Pepa Raraunga TSMF1000.pdf
Waimotu 890nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.3V
Tirohia te Angle 34° Momo Infrared (IR)
Raupapa - Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki 2.5mW/sr @ 20mA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Z-Bend
Ētahi Ingoa 751-1217-2 Whakatakotoranga Top View
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Infrared (IR) Emitter 890nm 1.3V 100mA 2.5mW/sr @ 20mA 34° 2-SMD, Z-Bend
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA