TLUG2400-ASZ
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLUG2400-ASZ
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED GREEN DIFFUSED 1.8MM T/H
Ngā Rauemi: TLUG2400-ASZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLUG2400-ASZ
Tau Wae TLUG2400-ASZ Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga LED GREEN DIFFUSED 1.8MM T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4993 pcs Pepa Raraunga TLUG2400-ASZ.pdf
Waimotu - Tae 565nm Waimurere - Mana 568nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.4V Tirohia te Angle 40°
Pūrere Pūrere Whakarato 1.8mm Miniplast Rahi / Rahi 3.30mm L x 2.40mm W
Raupapa - Paa / Case Radial
Momo Tae Through Hole Te Whakatauranga a Millicandela 10mcd
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 1.80mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 3.60mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 568nm LED Indication - Discrete 2.4V Radial Tono - Whakamātau 20mA
Whirihoranga Standard Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TLUO2401-AS12
TLUO2401-AS12
Kaihanga: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga: LED RED DIFFUSED 1.8MM T/H
I roto i te taonga: 3971 pcs
Tikiake: TLUO2401-AS12.pdf
RFQ
TLUG2400
TLUG2400
Whakaahuatanga: LED GREEN DIFFUSED 1.8MM T/H