TLSV5100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLSV5100
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED GREEN/RED DIFFUSED T/H
Ngā Rauemi: TLSV5100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLSV5100
Tau Wae TLSV5100 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 286373 pcs Pepa Raraunga TLSV5100.pdf
Waimotu - Tae 565nm Green, 635nm Red Waimurere - Mana 569nm Green, 619nm Red
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.4V Green, 2V Red Tirohia te Angle 100°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 5.00mm L x 2.50mm W
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Lead, Formed Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 1mcd Green, 1mcd Red
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 5.00mm x 2.50mm Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 14.20mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green, Red 569nm Green, 619nm Red LED Indication - Discrete 2.4V Green, 2V Red Radial - 3 Lead, Formed
Tono - Whakamātau 10mA Green, 10mA Red Whirihoranga Common Cathode
Tae Green, Red Tau Wae Tuakiri TLS5100
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TLS850F1TAV50ATMA1
TLS850F1TAV50ATMA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 500MA TO263-7
I roto i te taonga: 53857 pcs
Tikiake: TLS850F1TAV50ATMA1.pdf
RFQ
TLSIND1
TLSIND1
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: INDUSTRIAL TEST LEAD KIT
I roto i te taonga: 1334 pcs
Tikiake:
RFQ
TLS850F0TAV50ATMA1
TLS850F0TAV50ATMA1
Tikiake: TLS850F0TAV50ATMA1.pdf
TLS850B0TEV33ATMA1
TLS850B0TEV33ATMA1
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 1.1A TO252-5