TLMP3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMP3100-GS08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLMP3100-GS08
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Ngā Rauemi: TLMP3100-GS08.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLMP3100-GS08
Tau Wae TLMP3100-GS08 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 5133 pcs Pepa Raraunga TLMP3100-GS08.pdf
Waimotu - Tae 555nm Waimurere - Mana 560nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-PLCC Rahi / Rahi 3.00mm L x 2.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa 751-1178-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Whakatauranga a Millicandela 4mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 2.40mm Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 1.85mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green 560nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
Tono - Whakamātau 10mA Whirihoranga Standard