TLMB3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMB3100-GS08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLMB3100-GS08
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD
Ngā Rauemi: TLMB3100-GS08.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLMB3100-GS08
Tau Wae TLMB3100-GS08 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 4550 pcs Pepa Raraunga TLMB3100-GS08.pdf
Waimotu - Tae 428nm Waimurere - Mana 466nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.9V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-PLCC Rahi / Rahi 3.00mm L x 2.80mm W
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa 751-1158-1
TLMB3100GS08
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Whakatauranga a Millicandela 8mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 2.40mm Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 1.75mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Blue 466nm LED Indication - Discrete 3.9V 2-SMD, J-Lead
Tono - Whakamātau 10mA Whirihoranga Standard