TLHB4200
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLHB4200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLHB4200
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED BLUE CLEAR 3MM T/H
Ngā Rauemi: TLHB4200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLHB4200
Tau Wae TLHB4200 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga LED BLUE CLEAR 3MM T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190564 pcs Pepa Raraunga TLHB4200.pdf
Waimotu - Tae 428nm Waimurere - Mana 466nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.9V Tirohia te Angle 44°
Pūrere Pūrere Whakarato 3mm Rahi / Rahi -
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 50mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1), 3.20mm Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 6.10mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Blue 466nm LED Indication - Discrete 3.9V Radial
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard