TCMT1600
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TCMT1600 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCMT1600
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SOP
Ngā Rauemi: TCMT1600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCMT1600
Tau Wae TCMT1600 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 251215 pcs Pepa Raraunga TCMT1600.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 70V Putanga - Whakamotu 3750Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.35V Te Utu Utu (Max) 300mV
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) 6µs, 5µs Pūrere Pūrere Whakarato 4-SOP
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 3µs, 4.7µs
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Momo putanga Transistor Ētahi Ingoa 751-1374-2
TCMT1600-ND
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input AC, DC Whakaahuatanga Taipitopito Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel 4-SOP
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 80% @ 5mA Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) 300% @ 5mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 60mA