TCET4100G
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCET4100G
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua OPTOISOLATR 4CH DARL 16DIP
Ngā Rauemi: 1.TCET4100G.pdf2.TCET4100G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCET4100G
Tau Wae TCET4100G Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 94425 pcs Pepa Raraunga 1.TCET4100G.pdf2.TCET4100G.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 70V Putanga - Whakamotu -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Te Utu Utu (Max) 300mV
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) - Pūrere Pūrere Whakarato 16-DIP
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 60µs, 60µs
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP (0.400", 10.16mm)
Momo putanga Darlington Tae Mahi -
Te maha o nga pouaka 4 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input DC
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) - I teie nei - Whakaatu / Channel -
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 10mA