Y607119R2000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y607119R2000A9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 19.2 OHM 0.005% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: Y607119R2000A9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y607119R2000A9L
Tau Wae Y607119R2000A9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 19.2 OHM 0.005% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2067 pcs Pepa Raraunga Y607119R2000A9L.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Raupapa HZ Tuhinga 19.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.506" (12.85mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 19.2 Ohms ±0.005% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil