Y607117R2000Q0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y607117R2000Q0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y607117R2000Q0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 17.2 OHM .3W .02% RADIAL
Ngā Rauemi: Y607117R2000Q0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y607117R2000Q0L
Tau Wae Y607117R2000Q0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 17.2 OHM .3W .02% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3936 pcs Pepa Raraunga Y607117R2000Q0L.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Raupapa HZ Tuhinga 17.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.450" (11.43mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 17.2 Ohms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil