Y472575R0000V0L
Hua Hua
Tau Wae: Y472575R0000V0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 75 OHM 3/4W .005% AXIAL
Ngā Rauemi: Y472575R0000V0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y472575R0000V0L
Tau Wae Y472575R0000V0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 75 OHM 3/4W .005% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1432 pcs Pepa Raraunga Y472575R0000V0L.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Raupapa HZ Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial - 4 Leads Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±0.005% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil