Y472525R5000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y472525R5000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 25.5 OHM 3/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y472525R5000F9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y472525R5000F9L
Tau Wae Y472525R5000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 25.5 OHM 3/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1813 pcs Pepa Raraunga Y472525R5000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Raupapa HZ Tuhinga 25.5 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial - 4 Leads Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25.5 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil