Y470047R5000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y470047R5000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 47.5 OHM 1% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y470047R5000F0L
Tau Wae Y470047R5000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 47.5 OHM 1% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5970 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Raupapa AUR Tuhinga 47.5 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Ngā āhuatanga Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47.5 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Te hanganga Metal Foil