Y4485V0071BA9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4485V0071BA9L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y4485V0071BA9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610
Ngā Rauemi: Y4485V0071BA9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y4485V0071BA9L
Tau Wae Y4485V0071BA9L Kaihanga Vishay Precision Group
He Rahinga Kei te wātea 8861 pcs Pepa Raraunga Y4485V0071BA9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm)
Raupapa DSMZ Resistor-Ratio-Drift ±0.1 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.05% Te Pakanga (Ohms) 1k, 10k
Mana Ma te Mea 50mW Packaging Bulk
Paa / Case 1610 J-Lead (3 Terminals) Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1k, 10k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C 1610 J-Lead (3 Terminals)