Y447539K2000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y447539K2000B0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 39.2KOHM 0.1% 0.15W 1510
Ngā Rauemi: Y447539K2000B0W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y447539K2000B0W
Tau Wae Y447539K2000B0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 39.2KOHM 0.1% 0.15W 1510 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15144 pcs Pepa Raraunga Y447539K2000B0W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1510 Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Raupapa V15X10PT Tuhinga 39.2 kOhms
Mana (Watts) 0.15W Packaging Tray
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39.2 kOhms ±0.1% 0.15W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil