Y407640R2000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y407640R2000B9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua FRFC2512 40R200 TCR0.2 0.1% S W
Ngā Rauemi: Y407640R2000B9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y407640R2000B9W
Tau Wae Y407640R2000B9W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga FRFC2512 40R200 TCR0.2 0.1% S W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3238 pcs Pepa Raraunga Y407640R2000B9W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Raupapa FRFC Tuhinga 40.2 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tray
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm)
Ngā āhuatanga Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Te hanganga Metal Foil