Y406682K5000Q0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y406682K5000Q0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua FRSH2512 82K500 TCR2.5 0.02% B T
Ngā Rauemi: Y406682K5000Q0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y406682K5000Q0R
Tau Wae Y406682K5000Q0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga FRSH2512 82K500 TCR2.5 0.02% B T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1400 pcs Pepa Raraunga Y406682K5000Q0R.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Raupapa FRSH Tuhinga 82.5 kOhms
Mana (Watts) 1.2W Packaging Strip
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82.5 kOhms ±0.02% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil