Y406640K2000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y406640K2000T0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y406640K2000T0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 40.2KOHM 0.01% 1.2W 2512
Ngā Rauemi: Y406640K2000T0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y406640K2000T0R
Tau Wae Y406640K2000T0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 40.2KOHM 0.01% 1.2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8596 pcs Pepa Raraunga Y406640K2000T0R.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Raupapa FRSH Tuhinga 40.2 kOhms
Mana (Watts) 1.2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 kOhms ±0.01% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil