Y406531R6000F0R
Hua Hua
Tau Wae: Y406531R6000F0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 31.6 OHM 1% 0.8W 2010
Ngā Rauemi: Y406531R6000F0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y406531R6000F0R
Tau Wae Y406531R6000F0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 31.6 OHM 1% 0.8W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12152 pcs Pepa Raraunga Y406531R6000F0R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Raupapa FRSH Tuhinga 31.6 Ohms
Mana (Watts) 0.8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 31.6 Ohms ±1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil