Y40633K83000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y40633K83000B0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y40633K83000B0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.83K OHM 0.1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: Y40633K83000B0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y40633K83000B0R
Tau Wae Y40633K83000B0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 3.83K OHM 0.1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15313 pcs Pepa Raraunga Y40633K83000B0R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Raupapa FRSH Tuhinga 3.83 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.83 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil