Y406214R2000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y406214R2000F0W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y406214R2000F0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 14.2 OHM 1% 0.3W 0805
Ngā Rauemi: Y406214R2000F0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y406214R2000F0W
Tau Wae Y406214R2000F0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 14.2 OHM 1% 0.3W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13712 pcs Pepa Raraunga Y406214R2000F0W.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa FRSH Tuhinga 14.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Tray
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 14.2 Ohms ±1% 0.3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil