Y404713K2000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y404713K2000F0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 13.2K OHM 1% 1/10W 1505
Ngā Rauemi: Y404713K2000F0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y404713K2000F0W
Tau Wae Y404713K2000F0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 13.2K OHM 1% 1/10W 1505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21489 pcs Pepa Raraunga Y404713K2000F0W.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Raupapa V15X5PT Tuhinga 13.2 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tray
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 13.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil