Y40452K83000J0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y40452K83000J0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.83K OHM 5% 1/20W 0505
Ngā Rauemi: Y40452K83000J0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y40452K83000J0W
Tau Wae Y40452K83000J0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 2.83K OHM 5% 1/20W 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26821 pcs Pepa Raraunga Y40452K83000J0W.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Raupapa V5X5PT Tuhinga 2.83 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tray
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.83 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil