Y4033763R000F0W
Hua Hua
Tau Wae: Y4033763R000F0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua V5X5ZT 763R00 1.0%
Ngā Rauemi: Y4033763R000F0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y4033763R000F0W
Tau Wae Y4033763R000F0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga V5X5ZT 763R00 1.0% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3307 pcs Pepa Raraunga Y4033763R000F0W.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Raupapa V5X5ZT Tuhinga 763 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 763 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil