Y402740R2000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y402740R2000B0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 40.2 OHM 0.1% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: Y402740R2000B0W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y402740R2000B0W
Tau Wae Y402740R2000B0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 40.2 OHM 0.1% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11993 pcs Pepa Raraunga Y402740R2000B0W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Raupapa FRSM Tuhinga 40.2 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tray
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil