Y401511K5000Q9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y401511K5000Q9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 11.5KOHM 0.02% 0.3W 1206
Ngā Rauemi: Y401511K5000Q9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y401511K5000Q9W
Tau Wae Y401511K5000Q9W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 11.5KOHM 0.02% 0.3W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12205 pcs Pepa Raraunga Y401511K5000Q9W.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Raupapa FRST Tuhinga 11.5 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Tray
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 11.5 kOhms ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Te hanganga Metal Foil