Y4013464R000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y4013464R000F9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 464 OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: Y4013464R000F9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y4013464R000F9W
Tau Wae Y4013464R000F9W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 464 OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13910 pcs Pepa Raraunga Y4013464R000F9W.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Raupapa FRST Tuhinga 464 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tray
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 464 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Te hanganga Metal Foil