Y2014100R000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y2014100R000F9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y2014100R000F9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 1% 1/4W J LEAD
Ngā Rauemi: Y2014100R000F9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y2014100R000F9R
Tau Wae Y2014100R000F9R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 1% 1/4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14861 pcs Pepa Raraunga Y2014100R000F9R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Raupapa Flex
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2512 J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil