Y174849K2000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y174849K2000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 49.2K OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y174849K2000B0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y174849K2000B0L
Tau Wae Y174849K2000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 49.2K OHM 0.3W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6067 pcs Pepa Raraunga Y174849K2000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Raupapa HZ Tuhinga 49.2 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.450" (11.43mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 49.2 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil