Y17463K83000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y17463K83000T0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.83K OHM 0.6W 3017
Ngā Rauemi: Y17463K83000T0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y17463K83000T0L
Tau Wae Y17463K83000T0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 3.83K OHM 0.6W 3017 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10242 pcs Pepa Raraunga Y17463K83000T0L.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Raupapa SMR3DZ Tuhinga 3.83 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case 3017 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.83 kOhms ±0.01% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil