Y174541R2000B3L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y174541R2000B3L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua V/N 303139 41R200 0.1% B B 15575
Ngā Rauemi: Y174541R2000B3L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y174541R2000B3L
Tau Wae Y174541R2000B3L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga V/N 303139 41R200 0.1% B B 15575 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2622 pcs Pepa Raraunga Y174541R2000B3L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD, Stand Off Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Raupapa SMR1DZ Tuhinga 41.2 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.79mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 41.2 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive Metal Foil