Y1685V0585BA9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1685V0585BA9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y1685V0585BA9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505
Ngā Rauemi: Y1685V0585BA9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y1685V0585BA9R
Tau Wae Y1685V0585BA9R Kaihanga Vishay Precision Group
He Rahinga Kei te wātea 11554 pcs Pepa Raraunga Y1685V0585BA9R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Raupapa VFCD1505 Resistor-Ratio-Drift ±0.1 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.05% Te Pakanga (Ohms) 3k, 9k
Mana Ma te Mea 50mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1505 (3812 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Whakaahuatanga Taipitopito 3k, 9k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C 1505 (3812 Metric)