Y16293K83000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16293K83000T0W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y16293K83000T0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.83K OHM 1/10W 0805
Ngā Rauemi: Y16293K83000T0W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y16293K83000T0W
Tau Wae Y16293K83000T0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 3.83K OHM 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16976 pcs Pepa Raraunga Y16293K83000T0W.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Raupapa VFCP Tuhinga 3.83 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tray
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.83 kOhms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil