Y162882K5000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162882K5000B9W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162882K5000B9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 82.5K OHM 0.1% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: Y162882K5000B9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162882K5000B9W
Tau Wae Y162882K5000B9W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 82.5K OHM 0.1% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8957 pcs Pepa Raraunga Y162882K5000B9W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 82.5 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tray
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82.5 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil