Y162873K2000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162873K2000B0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162873K2000B0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 73.2K OHM 0.1% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: Y162873K2000B0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162873K2000B0R
Tau Wae Y162873K2000B0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 73.2K OHM 0.1% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9171 pcs Pepa Raraunga Y162873K2000B0R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 73.2 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 73.2 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil