Y162844K2000D0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162844K2000D0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162844K2000D0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 44.2K OHM 0.5% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: Y162844K2000D0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162844K2000D0R
Tau Wae Y162844K2000D0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 44.2K OHM 0.5% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10450 pcs Pepa Raraunga Y162844K2000D0R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 44.2 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 44.2 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil