Y162575R0000A9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162575R0000A9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162575R0000A9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 75 OHM 0.05% 0.3W 1206
Ngā Rauemi: Y162575R0000A9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162575R0000A9R
Tau Wae Y162575R0000A9R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 0.05% 0.3W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17702 pcs Pepa Raraunga Y162575R0000A9R.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±0.05% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil